Data wydruku: 2022-01-17 17:53:06

system

e-mail: www: autosystem.rzeszow.pl

Instalacje LPG

Autosystem to doświadczona firma, świadcząca usługi na najwyższym poziomie w zakresie - mechanika pojazdowa. Specjalizujemy się w instalacjach gazowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz serwisu. Wszystkie prace przeprowadza doświadczony i wykwalifikowany mechanik samochodowy, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość wykonania usługi. Pomożemy także w doborze odpowiedniej instalacji. Jesteśmy pewni, że wykonany u nas montaż spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Skrót LPG po angielsku znaczy Liquified Petroleum Gas, czyli płynny gaz naftowy. To mieszanina propanu i butanu, gazów, które uwalniają się jako produkty uboczne podczas rafinacji ropy naftowej. Jest łatwopalna, ale nie trująca.

LPG charakteryzuje się dużym stopniem czystości, co oznacza jego praktycznie nieograniczoną trwałość. Ma dużą liczbę oktanową (około 100). W porównaniu z innymi paliwami powoduje znacznie mniejsza emisję spalin. Niemal całkowicie pozbawiony jest siarki, a podczas spalania prawie nie wydziela sadzy. Dużo lepiej miesza się z powietrzem tworząc palną mieszankę. Podczas spalania w silniku nie występuje zjawisko kondensacji ciekłego paliwa na ściankach cylindrów. LPG nie wytwarza osadów zanieczyszczających olej silnikowy.

Oferujemy sprawdzone instalacje STAG, LANDI RENZO z profesjonalnym montażem oraz serwisem.

 

Cennik instalacji LPG

 

Opis instalacji Cena
AG Compact, wtryskiwacze Tomasetto, reduktor dobrany do mocy auta, gwarancja na elektronikę 3 lata od 1990 zł
AG Compact, wtryskiwacze HANA/Hekules, reduktor dobrany do mocy auta, gwarancja na elektronikę 3 lata/ STAG-4 QBOX Basic, wtryskiwacze AC-W01 od 2250zł
AG BLUEBOX, wtryskiwacze Herkules Blue, reduktor dobrany do mocy auta, gwarancja na elektronikę 5 lat od 2350zł
Samochody z wtryskiem bezpośrednim (Stag 400DPI/Zenit Direct/ Kme Nevo-Sky Direct) od 3900zł